| Elena6733 a întrebat:

Aș vrea să îmi cumpăr un laptop. Să îl folosesc pentru jocuri ( metin2, CS,Minecraft,GTA) dar și ca să stau pe YouTube, Facebook, sa ma uit la filme..etc. O sa mi-l cumpăr din Anglia. Ce îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| Adelina1995 a răspuns:

Buna,eu ti-l recomand pe acesta:
http://m.cel.ro/......SIzMzIr-l/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa te uiti dupa laptopuri cu procesor Intel de a 7 generatie (Kaby Lake, numele lor e gen i3-7xxx, i5-7xxx, i7-7xxx) pentru ca sunt mai eficiente decat cele mai vechi (consuma ceva mai putin => mai multa baterie) si daca vrei sa te uiti la videoclipuri in 4K procesorul nu va fi stresat pentru ca are suport dedicat pentru tipul asta de videoclipuri.