| Advvrt a întrebat:

Vreau sa imi recomandati si mie un telefon cat mai ieftin pentru Facebook, Instagram, Youtube, Netflix. Nu ma joc jocuri si nu stau f mult pe tel, il folosesc cel mai mult pentru poze, filme si social ledia. Prin ieftin ma refer la cel mai ieftin tel. care sa se descurce cu ce am zis mai sus.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

700 lei - Huawei p smart 2019. Preț la eMAG

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ești sărac ia X27 de pe ebay, costă vreo 33 sau 34 USD (circa 145 RON) cu transport cu tot. Bine, ăia te mint că are 4GB RAM și 64 GB flash, are doar un sfert (1 GB și 16 GB). https://youtu.be/zc5-A57z_dU

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Păi dacă vrei să facă poze bune atunci nu găsești decât un telefon scump.
Eu îți recomand Xiaomi; orice model de Xiaomi, în funcție de banii pe care ți-i permiți pentru telefon.
Eu aș lua unul care să aibă ecranul cât mai liber:
https://m.emag.ro/......D75F35BBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ihunt.ro, găsești la 200 si ceva de lei, "cel mai ieftin".
Sau îți poți comanda de pe Aliexpress, și acolo găsești telefoane foarte bune.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi raspunsul meu de mai sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doctorandus):

Mda... ce să-ți povestesc?
Ne pierdem timpul aiurea comentând la unu și la altul. Sa se descurce singuri.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Tehnic, eu nu mai cumpar decat mobile Nokia, de cand mi s-a intamplat sa cada pe jos si n-a patit nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doctorandus):

Ei, dacă îți place mai mult.

| Romaniamafia a răspuns:

Motorola G7; Samsung Galaxy A10/A20/A30