| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca e mai bine sa cumpar: un laptop sau un netbook? As vrea sa ma joc si cateva jocuri pe el, dar in general vreau sa stau pe mess si sa ma uit la filme. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| danadrian26 a răspuns:

Dintre ele lapetop ( mai bine iti iei un Pc calumea e mai rezistent in timp si mai bun)... daca te joci cs dai add dan_adrian96@yahoo.com laughing Bafta :*

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Laptop-ul.Mi se pare mai usor de manevrat.happy
Bafta.

| florinflorin14 a răspuns:

Cel mai bine ar fi un laptop, e lejer fain, menorie mare la el faci ce vrei pe el funda?

| Cosmin_7575 a răspuns:

Incearca laptopulwinking

| funke a răspuns:

Eu zic ca ai de ales intre pc si laptop. De exemplu iti iei un PC la 15 Mil cu aceleasi piese in el ca si un laptop la 20-25 mil ce vreau sa spun este ca la laptop ai avantaje si dezavantaje si la PC la fel. Laptopul este manevrabil, mobil pe cand pc-ul nu, Laptopul este mai scump fata de pc care are aceleasi caracteristici in performanta, dar este imobil.