| GamerBoy479 a întrebat:

As vrea sa imi fac un site, dar fara bani. Imi puteti spune unde as putea sa fac unu fara adaugari in plus gen : wordpres.com / ucoz.com? Sa fie doar numele lui si.com?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| qq221133 a răspuns:

.com costa bani, asa ca, daca nu esti dispus sa dai bani nimeni nu o sa-ti dea domeniu gratis, decat pe blogspot sau wordpress, care nu sunt deloc rele dar cu adaugarea domeniului lor, pentru ca altfel costa bani, si ei incearca ca toata lumea care vrea, sa aiba site-uri, asa ca esti out of luck, dar fa-ti un wordpress ti-l recomand, e easy to use si poti sa faci scripturi de css mult mai usor ca pe alte rahaturi (acolo am eu site si sunt cat de cat multumitwinking nu pot spune ca e flawless dar e c-am cel mai bun lucru mokka pe care il poti gasi) asa ca, da. out of luck this time around mate, dar sper sa gasesti un site manger bun, macar, pentru ca c-am toti is groaznici! Sper ca te-am ajutat :3!

| GamerBoy479 explică (pentru qq221133):

Multumesc, am crezut ca poate exista!