| catastrophe a întrebat:

As vrea sa imi spuneti jocuri gen Zombie Diary de pe android dar sa fie pe pc sau jocuri gen Minigore2 tot pe pc.Am incercat BlueStacks dar imi merge greu jocurile de pe el... Imi plac jocurile de tip survival shooter in care nu ai un timp sau un numar de zombie de ucis ci se bazeaza doar pe survival si cu bani adunati iti iei arme si incerci sa supravietuiesti cat mai mult posibil.Multumesc!

3 răspunsuri:
| catastrophe explică:

Varudobaban ti se pare ca seamana cu Zombie Diary sau cu Minigore2? Cititi cu atentie intrebarea ca vorbiti prostii...

| varudobaban a răspuns:

Încearcă day-z sau The forest (nu ie cu zombi ci cu canibali dar e un survivor foarte tare)

| catastrophe explică (pentru varudobaban):

Cititi intrebarea cu mai multa atentie!