| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi merge Saints Row The Third pe un calculator cu cerintele:
Procesor: AMD Athlom(tm) 64 x2 Dual Core Processor 4800+ 2.50 ghz
Ram: 2 GB
Placa video: ATI Radeon HD 2400 Series
Total Avabile Graphics Memory: 1023 MB
Dedicated Video Memory: 256 MB

P.S. Nu are nimic daca sunt nevoit sa scad din grafica jocului

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Doar daca pui o placa video dedicata (imposibil daca e laptop).

am reusit sa joc saints row pe un PC similar, cu o placa video de 1GB 128 bit, 2GB RAM, 3 Ghz Dual Core

Jocul a mers perfect pe resolutii medii

| F14V a răspuns (pentru Andrei7520152):

Pai am PC si placa dedicata de aprox. 256 MB dar totalul imi arata 1023 MB.

| F14V a răspuns (pentru Andrei7520152):

Mi-am descarcat 2-ul.
Asta ar trebui sa mearga bine nu?

| Alex14DaFunda a răspuns:

Eu am de 4-5 ori mai mare sistemul de PClaughing Scrie pe Google:Saints Row The Third system req.Si verifica daca te poti juca sau nu.