| gabibos123 a întrebat:

Buna Tpu.As Vrea si eu un joc nu neaparat de descarcat sa fie din asta online cu arme si armuri de evoluat sati poti face arma sa zicem in flacari sau cv e genu cf sa fie ca Soul Crash de pe Facebook dar sa nu fie cu dormit sau sa trebuiasca sa astepti dupa un scurt mtimp sa te joci iara.Sa poti face si lvl si sa poti face si magi daca se poate
Multumesc Cine imi da vreo 2 3 joculete dau fundoi Multumesc. big grin

Răspuns Câştigător
| gigicaaaaaaa a răspuns:

Vrei un joc cu armur si arme aa? Ok incearca wow world of warcraft cu enchanceturi la arme si o sa ai foc pe arma, cunoscutul joc metin2, 4 story toate sunt online!

1 răspuns: