| Storeforlife a întrebat:

as vrea va rog foarte mult. deeci. eu am downloadat un joc pe nume Dungeon Siege 2 Broken World si l-am downloadat si instalat si cand sa intru in el sa ma joc scrie sa insertez (sa bag) >-- cd-ul original. ce ar trebui sa fac ca sa ma joc pe acel joc? fara Cd ca as dori din toot sufletul sa ma joc pe acel joc plzzzz Funda + votwinking

Răspuns Câştigător
| Storeforlife explică:

Am sa incerc sa-ti explic. Daca ai downloadat jocul cu Dameon Tools atunci sigurai montat imaginea in CD drive. Daca ai facut asa atunci dai clic dreapta pe icoana si dai explore/open in new window. Acolo trebuie sa ai aproape toate fisierele de instalat si trebuie sa ai un fisier pe care scrie asa Crack daca nu scrie atunci cauta icoana in careva fisier si dai click dreapta->copy intri in fisierul unde e instalat jocul si dai acolo click dreapta->Paste. Bafta

6 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Stii ce e ala Crack?

| Storeforlife explică (pentru Pool77):

Ai putea sa-mi dai un link cu acel crack necesar pentru a putea intra in joc?! pzzwinking

| Pool77 a răspuns:

Hmmm stii sa faci Crack?

| Storeforlife explică (pentru Pool77):

Nu. pff crying ai putea explica sau ceva de genul sau un fel de tutorial ca am nevoie urgent sa ma jocc pe acel jooc crying

| Pool77 a răspuns:

Bun ai reusit?