| DudeBuster a întrebat:

Hei Baieti! mi-am luat un laptop bunicel! si am incercat sa vad daca imi merge assassin's creed brotherhood! m`am bucurat tare ca amers...dar cand l`am pornit mergea greu! am setat obtiunile de la joc minime, si cea mai mica grafica! atunci a mers bine...dar as vrea sa am grafica mai mare. puteti sa imi spuneti prin ce setari sa umblu pe la laptot sa nu mai mearga greu?

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Scrie specificatiile laptopului, sau incearca setarile pe medium fara AntiAliasing sau Vsync!

1 răspuns:
| Cata1919 a răspuns:

Pai spune ce laptop ai si detaliile alfel n-ai cum sa stii. Apropoul meu este ca laptopul tau are o placa mai slabuta sau procesor!