| Dancianu_Bianca_Teodora_1996 a întrebat:

Azi mi s-a intamplat ceva. =(. Eu aveam mai multe pagini de Facebook (Fan-Pages) si le-am pus pe un cont. Acum am vazut ca ma pun sa verific identitatea si am incercat cu Buletine False, cu poze si nimic. Ce sa fac? Dau funda

6 răspunsuri:
| blackwolf906 a răspuns:

Nu merge cu acte false deci degeaba incerci.Trebuie sa le trimiti un act oficial prin care sa se vada ca numele tau real e Dancianu Bianca Teodora. Adresa de gmail sau mail ti-o dau ei.

| Dancianu_Bianca_Teodora_1996 explică (pentru blackwolf906):

Problema e ca am pus paginile mele pe alt cont, nu pe contul meu oficial sad

| blackwolf906 a răspuns (pentru Dancianu_Bianca_Teodora_1996):

Pai ce nume aveai ori ai pus numele altei persoane

| Dancianu_Bianca_Teodora_1996 explică (pentru blackwolf906):

Am pus numele "Alina Ioana" *-*

| blackwolf906 a răspuns (pentru Dancianu_Bianca_Teodora_1996):

Daca nu ai vreo ruda cu numele asta poti sa iti ei adio de la cont

| Sebastianjuan a răspuns:

Sa postezi o poza reala a buletinului tau. Daca ai peste 14 ani nu patesti nimic, si te lasa in pace. Asa am patit si eu, si am 17 ani. Deci daca era neaparat sa ai 18, nici pe mine nu ma mai lasa.