| Alexutzu1607 a întrebat:

AM O MARE PROBLEMA crying acum 10 minute eram pe facebook si cand am incercat sa dau like la o poza m-a scos, cand m-am conectat din nou mi-a spus sa-mi verific identitatea, bun cu asta, dar mi-au dat sa vad poze de-ale prietenilor, problema e ca nu le dadea p-alea de la profil, dadea postari... ce sa fac sa intru in cont? sad

Răspuns Câştigător
| sebitzu007 a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa recunosti mai intai pozele prietenilor si sa zici al cui sunt sau cine apare in poza pentru siguranta contului am patit-o si eu.
P.S. nu o sa poti intra pana nu le ghicesti