| Madalina_Marina_1996 a întrebat:

Cand caut pe magazin play[google play] the sims free play, nu-mi dă nimic.Am descărcat un app store[playboard], si am gasit jocul.I-am dat descarcare, si ma duce inapoi la magazin play.Acolo imi zice:"Ne pare rau, dar dispozitivul dvs. nu ests compatibil cu aceasta versiune".Ce este de facut? Am galaxy mini 2, si u am cablu USB!

1 răspuns:
| FloriFloricaa a răspuns:

Bună dimineața! happy Pe Magazin Play sedescarcă cel mai sigur jocul, eu am căutat doar "sims" și mi-a dat. Sper ca ți-am fost utilă big grin Fundiță?:*