| AnoNymOuSS11 a întrebat:

De ce cand ma duc pe google play la Pokemon Go zice 'Dispozitivul dvs nu este compatibil cu aceasta versiune'., ce ar trebui sa fac sa fie compatibil?
Scuzati categoria nu imi raspunde nimeni la Jocuri pc/online

3 răspunsuri:
| AnoNymOuSS11 explică:

P.s. am un Samsung galaxy trend plus

| Adrian_P_Iulian_1995 a răspuns (pentru AnoNymOuSS11):

Si eu am aceeasi problema ca si tine...nu gasesc nicaieri nici un raspuns

| robertredx a răspuns:

Eu mi-am cumparat recent un tel si am aceiasi problema insa amuzant este ca telefonul vechi era mai slab si mergea dar pe cel nou nu