| βėan a întrebat:

Buna TPU.Cand deschid calculatorul imi scrie welcome dupa imi arata cursorul de la mouse si tot desktopul negru. Daca dau ctrl alt delete ma da in alta fereastra(Am win 7 ultimate)si se vede.Am reusit sa deschid antivirusul si de acolo netul (dand un upgrade). Va rog spuneti-mi daca pot sa-i fac ceva sau daca trebuie sa-l reformatez maine.
Merci anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu e instalat corect. Incearca sa-l reformatezi pentru orice eventualitate>big grin