| cyndrella a întrebat:

Cand mi-am aprins pc-ul dimineata imi arata ecranul negru si scrie sa apas CTRL ALT DELETE si se restarteaza si iar se aprinde si iar imi arata asa. Ce as putea sa-i fac? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ai putea sa-ti reinstalezi sistemul, asta daca hdd-ul mai e intreg la cap!

| gelu1970 a răspuns:

In cazul in care hdd nu e defect poti incerca sa repari sectorul de startare.
in cazul in care nu ai nimic important in pc, adica poze, documente ce nu ai vrea sa le pierzi, e preferibil, o formatare. daca stii sa repari atunci posibil sa pierzi mai putin timp. depinde de la caz la caz.

| gratian a răspuns:

Cheama expertul informatic