| Gabi1335 a întrebat:

am o problema cu calculatorul am windows7 ultimate si cand deschid calculatorul se incarca windowsul tot ce trebuie imi zice welcome apoi ecranu e negru si srcie jos in dreapta windows7 build 7600 (de obiciei imi aparea o fereastra si dadeam cancel si mergea) dar acum nu imi mai aparea acea fereastra l-am lasat deschis chiar si o jumatate de zi si nimic... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MunteanDiana26 a răspuns:

Pai nu prea ai ce face dar cred ca stiu poti sa chemi un specialist in calculatore un prieten de familie care se stie la calculatore si sa-ti reinstaleze windowsulwinking funda?