| dariusakepetru a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe un procesor AMD Sempron 2800+ Dual Core de 1, 61 GHZ, 960 MB RAM si placa video nu e extrem de performanta.
P.S. GameGain 2 chiar face jocurile sa ruleze mai bine?

DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

Incearca Minecraft pe low.Crossfire WoW etc. Daca vrei ia-ti 2 placute(sau o placuta) de 2gb de ram si o placa video de 1 gb si te poti juca prototype
fifa astea mai noi (2009, 2010)

| dariusakepetru explică (pentru SlenderMan299):

MS mult, dar vreau mai multe jocuri
m-am gandit si eu la varianta de a cumpara un pc nou, dar momentat nu pot sa cumpar un pc nou

| SlenderMan299 a răspuns (pentru dariusakepetru):

Fifa 07 pe gameranger mafia 1 the godfather mariobig grin Need For Speed Underground 1, 2 Undercover Carbon Most Wanted

| dariusakepetru explică (pentru SlenderMan299):

Astea sa le joci tu!

| SlenderMan299 a răspuns (pentru dariusakepetru):

Sunt foarte faine daca vrei sa stii in afara de Mario...The Godfather si Mafia sunt cele mai tari serii cu gangsteri.Fifa 07(a da un joc ff vechi)nu este un joc ff bun mai ales in retea jucat.