| anonim_4396 a întrebat:

Cine mă poate ajuta să aflu dacă îmi pot rula Assassin's creed 4 pe PC meu? Skyp:lucian.luci40 ofer FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Vai tati da nu sti de dxdiag? sau sa dai macar pe my computer>properites si vedeai macar cati gb ram ai si ce procesor ai? Off

| σκμ a răspuns (pentru anonimguy3):

Salut! Mulțumesc ca mi-ai zis. Uite ce amtonguerocesor:Intel(R0 Core(TM) i3 CPU M380 @ 2. 53GHz (4CPUs),-2.5Ghz. Memorie:3072MB RAM. WINDOWS 7 64-biti(6.1,Build 7601) DirectX Versionbig grinirectX 11. Installer memory (RAM) 3.00 GB. Îmi MERGE?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da nu puteai sa lasi aici componentele nu?

| σκμ a răspuns (pentru anonim_4396):

NU știu unde să le caut!