| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Cum cumpar un garaj nou in ets2 imi da unul la inceput ala vechi si am un tir dar vreau sa ma angajez undeva si zice ca imi trebuie achizitionat un garaj aveti idee cum dau funda!

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Pai poti ori sa upgradezi garajul actual de la Manager Companie sau ceva de genu (o sa-ti dea 2 locuri in plus pentru tiruri) sau poti sa cumperi un garaj dintr-un oras, iti apare pe harta semnul cu garajul.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru ElSueno):

Multumesc am dat extindere si am cumparat 2 tiruri noi si angajati dar daca strica tirul eu il platesc sau daca termina cursa eu primesc banii sau ei?

1 răspuns: