| Kinda a întrebat:

Cum pot sa fac un videoclip stiti voi sa filmez ecranu stiti cand intru in jocuri sa fac videoclip... va rog ce progam imi trebuie si daca cum sa fac? ghid vreau sa spun plz am nevoie urgenta 2 fundite + 2 VOT
scuze pentru categorie

6 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

BandiCam :) ti-l recomand, nu face lag, nu scade fps-ul la jocuri.

Il iei gratis de aici si te tine o viata intreaga : http://www.bandicam.com/downloads/

PS : Cand esti in joc apesi F12 pentru a incepe filmarea, si tot F12 pentru a o inchide. Pentru a pune pauza apesi F8.

Succes.

| SuperFraTele a răspuns:

Eu recomand Fraps-ul [trebuie sa ai pc-ul mai bun din pacate pentru a inregistra cu el :( ] Tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=uRpkaji8Veo
Sper ca te-am ajutat :D

| 50deBANI a răspuns:

Downloadeaza HiperCam 3 si apesi butonul mare si rosu

| GEMENIantonio a răspuns:

Pai poti cu HiperCam, CamStudio, Windows Movie Maker, mai poti cu Adobe si cu multe altele si pentru editat video iti propun Windows Movie Maker,
sper ca ti-am fost de folos cu cevalaughing
Bye

| Kinda explică (pentru GEMENIantonio):

Am doalandat hipercam si am facut si cand o iesit videoclipu mo aparut ca su cum un ecran asa cu galben si n-am putut sa il vad dc daca imi esplici primesti 2 funde + 2 voturi