| oni77 a întrebat:

Stiti un progam ( progam care trebuie Download) ca sa pun radio pe calculatorul meu da sa fie un progam sa ca pot prinde orce radio vreau. EXISTA? FUNDA! ( pentru cei care ma ajuta )

2 răspunsuri:
| Dicanul a răspuns:

Winamp se numeste. Cauta pe google orice radio (de exemplu: radio 21 online) si o sa gasesti ASCULTA RADIO 21 ONLINE. Dai click acolo si iti deschide cu winamp.

| oni77 explică (pentru Dicanul):

Mersi dar vreau un progam am vazut la unii un progam in forma de IPHONE si il ar epe desktop si pune muzica sau ce radio vrea!