| KityPiss a întrebat:

TPU big grin Am instalat Mozilla Firefox si nu stiu de ce nu-mi merge YouTube straight face Inainte imi mergea, am instalat Google Chrome si acolo imi mergea YouTube, dar problema era ca imi aparea pe tot ecranul, adica doar fereastra in care aveam facebook-ul, youtube-ul etc etc. Nu-mi mai aparea nimic decat, asta sad Am inchis laptopul, si am intrat din nou cu acelasi rezultat, nu-mi aparea sa dau X sa pun in bara sa il fac mai mic sau mare crying((( Am descarcat din nou Mozilla, dar dupa cum am zis nu-mi merge YouTube si eu chiar nu pot rezista fara sa ascult muzica straight face A-ti avut si voi erori din astea la YouTube, daca da cum le-ati rezolvat? Dau Fundaa :X :X :X

Răspuns Câştigător
| Smecheru_Alexu_1990 a răspuns:

Problema este ca tu ai descarcat un mozla care nu este compatibil pc-ului tau sau Adobe Flsh Player este vechi

Ce rcomand:Actualizeazati flash player si un moziva f.nou daca nu merge add romaniawhat@yahoo.com