| DarkAngel891989 a întrebat:

Salutare lume.Am instalat recent windows 10(descãrcat de pe microsoft.com) pe un laptop HP i5 gen 11 8 gb rami hard 520, Intel iris xe graphics.Culmea este cã, când ascult muzicã pe Youtube sau caut ceva(mozilla firefox, internet explorer, chrome) la câteva secunde dispare instant fãrã sã îi fac nimic.Acest windows îl am instalat pe un pc și se mișcã perfect fãrã nicio eroare. Oare sã aibe laptopul ceva(laptopul l-am cumpãrat de 3 luni de la Emag)? Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| vasile2222 a răspuns:

Ce dispare instant? Browserul? Se inchide laptoul?

| DarkAngel891989 explică (pentru vasile2222):

Da,browser-ul,dupa dispare iconitele de pe destkop si bara de jos..ramane ecranul negru.Laptopul nu se stinge

| vasile2222 a răspuns:

Update la Windows/drivere. Trage driverul video de la Intel de pe site.

Eventual fa si o scanare antivirus. Cu malwarebytes sau bitdefender etc.