| tinutza1122 a întrebat:

Buna TPU big grin! Vreau sa filmez si eu cateva jocuri etc. si mi-am luat Hiper Cam 3. Cand il pornesc zice ca am licenta expirata sau cv degenul si sa cumpar una noua daca vreau sa filmez. zice un buton Leater si daca dau pe el ma lasa si merge totul perfect.Ce sa ma fac.Sa continui sau sa-l sterg?

4 răspunsuri:
| maxbio a răspuns:

Pentru a inregistra jocuri iti recomand fraps, obs, Action Mirillis. Pentru ca Hiper Cam 3 provoaca mult lag atat si cat si pe video.

| tinutza1122 explică (pentru maxbio):

Dar credeti totusi sa il folosesc si pe asta? Cut tot cu lag dar zice sa imi cumpar licenta? Adica daca nu ma obliga vine politia de genu laughing. Daca stie cineva sa imi spuna.

| yabi2003 a răspuns:

Mai bine descarca-ti HyperCam2! Si eu folosesc! Merge de minune. Mai jos e link-ul!
Link: http://download.chip.eu/ro/HyperCam-2.23.02_37106.html
Funda?

| tinutza1122 explică (pentru yabi2003):

Bine voi incerca!