| TaкєMєHιgн a întrebat:

Am o problema foarte mare,de cateva zile,cand vreau sa accesez Yahoo! Messenger imi apare o problema de conexiune la Internet.El zice ca nu sunt conectata la Internet dar cand intru pe un browser de net (Chrome,Mozilla, Opera.) imi merge perfect.Ce e de facut? FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa dai login apesi sus pe messenger si dupa aia pe connection preferences clik pe ea.acolo jos dai iar clik la internet connection ai acolo 3variante incearcale pe rand si dai ok cu una din cele 3 variante trebuie sa se logheze

2 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Dezinstaleaza-l si reinstaleazal

| TaкєMєHιgн explică (pentru njohn):

Am facut deja chestia asta...Si tot nu merge