| anonim_4396 a întrebat:

CAMERA JVC EVERIO GZ-MS100 are buton de pauza? (Adica daca filmez ceva -sa spunem- intr-un local apoi as vrea sa pun pauza si sa continui filmarea din afara localului peste cateva minute sau o ora astfel in cat sa nu iasa 2 bucati de film si cu ajutorul pauzei sa fac un film intreg. Daca are un astfel de buton de pauza sau ceva sa ma ajute la ce vreau eu, imi spunteti si mie cum ii zice si un se afla asezat pe camera)

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Butonul de pauza este unul si acelasi cu inregistrarea.Adica daca mai apesi o data pe butonul de inregistrare in moment ce filmeaza, se pune pe pauza.