| bryan_5564 a întrebat:

dau funda plus vot! am facut un stick bootabil un flash de 8g si am scris wondows vista dar nu merge internetu acum vreau sa-mi pun 7 dar nu stiu daca trebuie sa bootez din nou stickul pentru a pune windowsul sau poate doar il copii in flash va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Xtr3MeRedBull a răspuns:

Mai trebuie sa iei un stic de mai multi g ca sa poate intra in el, si nu trebuie sa iti schimbi windows-ul doar trebuie sa iti iei altu cu mai multi G pentru ca internetu nu intra pe 8 sau 7 stii
deci trebuie sati ei unul de 10g
Pliss Funda+Vot?