| krysisme a întrebat:

Hei TPU am o intrebare urgenta. Se poate instala android pe pc. E de pe un stick bootabil. e o optine onlive. vreau sa stiu daca dispare windowsul de pe pc si se intaleaza androidul de tot sau merge androidul doar cand bag stickul si cand niu merge normal windowsul. DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Depine pe ce partitie il instalezi.

| krysisme explică (pentru xXAlphaXx):

Sall
nu are treaba eu instalez androidul pe pc nu e emulator ca la asta

| galaxyman55 a răspuns:

Da,se poate, scrie pe google : Android x86.Da,Windows-ul se sterge.Dar, se poate de instalat pe alt HDD si cind pornesti calculatorul o sa apara ce sa alegi, Windows sau Android.

| krysisme explică (pentru galaxyman55):

Hei galaxy, apropo misto nume. explica mai detaliat pe bogdancristian19@yahoo.com. e id ul meu.scrie si daca sunt offline. o sa primesc mesajul. esti aproape de funda. daca imi raspunzi si pe mess e a ta.