| FaraNume1245 a întrebat:

De ceva vreme am luat un gamepad (nu ma pricep dar stiu doar ca e XTrust) si vreau sa ma joc CoD MW3, Skyrim, dar ele nu au setari pentru gamepad. Skyrim are ceva de genu'. am bifat, am conectat gamepad-ul si nu merge sa joc cu el,apas orice buton si nu face nimic, adica se misca tot din mouse si tastatura (gamepad-ul e conectat in acest timp). Stiti cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| Rando a răspuns:

Nu toate jocurile sunt compatibile cu gamepad-ul dar exista un program care poate rezolva acest lucru.Cauta pe youtube "XPadder".

| FaraNume1245 explică (pentru Rando):

Am gasit si inainte XPadder dar costa, toate costa?

1 răspuns: