| Felix_Remus_1990 a întrebat:

De curand imi amintisem de un video cu un joc pe care-l vazusem pe youtube.Era un joc in care combinai 2 animale intre ele.Tin minte ca combina o orca cu un leopard si alte animale intre ele.Va rog, daca stiti cum se cheama va rog sa-mi ziceti ca-s disperat sa-l gasesc! Funda

1 răspuns:
| Ntz_Radu_1997 a răspuns:

Scuze, nu stiu despre ce joc spui, dar stiu unul identic duca cum ai descris tu! este pe facebook si se numeste Dragon City, in caz ca nu il stii o sa iti placa! Mult noroc!