| kolcov a întrebat:

Stiti vreo placa video de 1gb ddr? ziceti-mi un site ceva... ca nu gasesc sad

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Uite aici:
http://www.pcgarage.ro/......-128-bits/

Nu e obligatoriu sa iei memoria placii video la fel ca memoria ram pe care o instalezi pe placa de baza.
Trebuie doar sa te uiti sa se potriveasca din punctul de vedere al interfatei (PCIe sau AGP).

| ronin33dan a răspuns:

Degeaba are 1Gb memorie fie ea si ddr 4... daca nu are magistrala de tranfer mare si frecventa buna! Mai intereseaza-te! Succes!

| Magnific a răspuns:

Http://www.emag.ro/......76/last/f1 aicia. iti recomand una peste 4 mil daca vrei sa te joci ce vrei :D

| kolcov explică:

PLACA VIDEO DDR are chestiile alea pe care le bagi in placa de baza altfel, are 3 chestii din astea

| treipuncte a răspuns:

Emag.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, gasesti pe urmatoarele site-uri
altex.ro
emag.ro
pcgarage.ro
flanco.ro
mediagalaxy.ro
ilinkshop.ro
Cu placere.astept funda!

| vladysymo a răspuns:

Placa video Gigabyte nVidia GeForce G210, 1024MB, DDR2, 128bit, HDMI, PCI-E
Placa video Daytona nVidia GeForce GTS450, 1024MB, DDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E
Placa video Gigabyte GTX460, 1024MB, DDR5, 256bit, mini-HDMI, DVI-I, PCI-E
le gaseti foarte ieftin aici :http://www.emag.ro/......76/last/f1