| pruneeex3 a întrebat:

De fiecare data cand ma joc minecraft, de cele mai multe ori in timpul bataliei mi se blocheaza putin si cand revine sunt deja moarta. Stiu ca e lag, dar nu stiu cum sa rezolv lagu asta, am windows 10 si java 1.7.0.25.Minecraft e MC launcher by roland. Stiti cumva cum pot sa repar lagu?
Nu vreau raspunsuri de genu Ia-ti windows 7; Cumpara Minecraft;
ca nu ajuta
Funda celui care are cea mai buna metoda

1 răspuns:
| 2Dragos2 a răspuns:

Poti incerca sa prinzi un semnal mai bun la net. asta in cazul in care te joci de pe wifi thinking eu ma gandesc ca e posibil sa fie din cauza asta, adica a semnalului scazut al internetului