| CatalinOrzan a întrebat:

de un timp am o problema cu PC-ul meu. La jocurile fullscreen (scuze daca nu am scris corect) imi apar erori cum ca nu mai am memorie grafica. Ce as putea face?

Dau funda la primul raspuns bun.

6 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

E din cauza placii video, ori e stricata ori e prea slaba/integrata...
Bafta!

| CatalinOrzan explică (pentru Ovydiw):

Si cam cat costa una noua, cea mai slaba pe care sa imi mearga jocurile fullscreen?

| Ovydiw a răspuns (pentru CatalinOrzan):

Depinde... Acuma nah nu trebuie una noua, poti gasi la cineva una buna la secondhand!
Cu 50Lei maxim iti iei o placa fainahappy

| CatalinOrzan explică:

Apropo, aici asa imi apare (am facut Print Screen) http://img96.imageshack.us/img96/4640/cxzo.png

| CatalinOrzan explică:

Dar inainte imi mergea si avem acelasi calulator si aceeasi placa video si acelasi wondows (tot 7, soar ca l-ma reinstalat, aceeasi versiune)

| TzZaCKe a răspuns:

Ai scris corectwinking