| Cristle a întrebat:

Am o problema cu paginile de internet, mai exact cu grafica acestora...de la un timp imi apar niste erori si deodata grafica paginii respective se "deterioreaza"... Ce as putea face sa-si revina la nornal?
PS : Folosesc Internet Explorer.

2 răspunsuri:
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Normal.
Eu ti-as recomanda Google Chrome.
Nici mie nu-mi merge internet explorer. Funda?

| vehiron a răspuns:

Nu paginile sunt de vina, ci browser-ul folosit de tine. Incearca sa downloadezi o versiune mai noua de Internet Explorer, sau incearca unul dintre urmatoarele: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera.