| gabyy25 a întrebat:

Am o problema cu paginile de internet, mai exact cu grafica acestora...de la un timp imi apar niste erori si nu imi mai apar reclame (de ex)... Ce as putea face sa-si revina la nornal?

3 răspunsuri:
| geohandmade a răspuns:

E posibil sa fi luat un virus in urma instalarii unui program. Cel mai recomandat este sa iti pui iar windows-ul, dar sa iti formatezi doar partitia pe care ruleaza acesta si dupa sa iti pui un antivirus serios si sa incerci sa fii mai atent la ce instalezi.

| gabyy25 explică (pentru geohandmade):

Am incercat deja.nu merge.ma gandeam daca nu imi lipseste ceva.merge pe IE, dar nu merge pe mozzila si chrome.

| gabyy25 explică:

Deci? nu stie nimeni?