| HugoFigo a întrebat:

De un timp ma tot cert cu fratele meu cu calculatorul tot timpul e pe calculator o clipa nu ma lasa si cand sar peste el la cwlculator incepe sa urle si vine mama ma cearta si tot el se joaca. (PS fratele meu e mai mic). Cel mai bun raspuns funda!

2 răspunsuri:
| GodWhy1234567890 a răspuns:

Tu trebuie sa te bucuri ca stati in aceeasi casa si ca e sanatos.Calculator va mai traba?

| Alex00001111 a răspuns:

Pai am si eu frati facem cu ora dar dai eva cumparai care ii atrage atentia si vei vedea sau roaga-l sa te, lase