| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

Deci am laptop Asus 4. 00 Gb/ram Procesor 2. 10 GHz placa video Radeon 1gb si imi merge greu fifa 12. care stiti care este cauza.?

1 răspuns:
| RzoneRo a răspuns:

Inainte de a descarca jocul, trebuia sa verifici asta: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

CPU: Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 5600+ (Dual core processor /Core duo 2 or better)

RAM: 2 GB

GFX: ATI RADEON HD 2900 / NVIDIA GEFORCE 8800 GS

GFX RAM: DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent (must support Shader Model 3.0 or above).

DirextX: DX 9

Dai un update la placa video.