| OchiCapruii a întrebat:

deci am un laptop advent 5712, iar cand vreau sa ma joc de ex metin sau sa deschid mai multe video-uri,mi se inchide pur si simplu leptopul,nu ca si cum as da din start, se face ecranul negru si gatastraight face, mentionez ca nu stau prea mult la PC sa zic ca e prea tare incalzit sau altceva. Astept raspunsuri va rog.

1 răspuns:
| Kampion a răspuns:

Asa mise intampla si mie... incerca sa inchizi toate ferestrele! ex: yahoo mesenger, mozila firefox si nu le mai lasa. si pune ceva la calculator casa nu se mai opresca. se incalzeste. FUNDA