| wendy434 a întrebat:

Deci as dori sa joc un joc cu wresling dar nu stiu nici unul, va rog ajutati-ma! Dar va rog din suflet sa se incadreze in urmatoarele cerinte:
-sa nu fie prea pretentios(adica sa mearga si pe un pc mai vechi un pic)
-sa aiba grafica buna(nu 1D de arata ca d... u{stiti ce am vrut sa zic.})
-sa poti sa alegi melodia cand intri(din pc-ul tau daca se poate)
-sa poti sa faci majoritatea manevrelor reale din wresling
-sa nu consuma prea mult spatiu
-sa combine wwe cu raw wreselmania si ce mai este acolo
-sa ai o miscare speciala(de ex.chestia cu mana pe care o face john cena"you can't see me" sau chestia cu ochi pe care o face undertaker stiti voi din astea.)
-sa existe si dive nu numai baieti
-daca se poate sa ai ca iubit un wresler(sau diva daca esti baiat) dar asta optional
-si daca se poate sa te poti bate pentru centuri din astea si daca se poate sa te bati cu wresleri adevarati
-sa poti creea propriu wresler sau diva
Va implor sa ma ajutati cu un joc wresling ce indeplineste cerintele de mai sus fiindca as dori sa ma joc ceva nou si chiar mi-ar placea.Va multumesc din suflet dau fundita si va rog nu veniti cu chesti de genul:nu stiu sau cauta pe google si din astea vreau raspunsuri adevarate, si va multumesc din nouhappy

4 răspunsuri:
| CookieFace a răspuns:

Hello prietene. imi pare rau dar ceea ce vrei tu nu cred ca este posibil stiu doar un joc l-am hucat si eu si nu i-a prea multa memorie. se numeste Wwe Raw VS Smackdown sper sa iti placa sunt mai multe versiuni si sa stii ca mie mi-a placut

| wendy434 explică (pentru CookieFace):

Exista macar dive? daca nu inseamna ca jocul e cam varza-_-
si prietenA sunt fata -_-

| CookieFace a răspuns:

Ei atunci prieteno nu nu exista dar nu nu e varza

| condemnedAntagonist a răspuns:

WWe Raw VS Smackdown
e destul de mistowinking