| wendy434 a întrebat:

Hey! Si stiu ca e cam ciudat ca sunt fata si ma uit la wresling, dar fiecare cu preferintele lui.
Credeti ca accepta Triple H provocarea lui Undertaker pentru viitorul wrestlemania? Si daca nu accepta pe cine credeti ca o sa bata Undertaker la wrestlemania? Eu cred ca o sa se reprofileze pe Kane.desi nici Big Show nu ar fi alegere rea.Si care e wresler-ul vostru favorit?
Si ca sa nu ma trezesc ca sunt aici intrebari si cu pareri/raspunsuri:
1. S-a intors Undertaker? Da, s-a intorsbig grin
2.Care este wresler-ul tau favorit?(mai sunt uni ce cer parerea despre alte chesti ce nu au legatura cu intrebarea):favoritul meu e Undertaker
3.Cine e Undertaker?(mai sunt amatori in wresling...):E un fenomen ce ii bate pe toti 12 din 24, 12 ore ii bate, 12 se odihneste, daca chiar nu aveti habar cine e Undertaker, cautati pe wikipedia "Undertaker" sau simplu pe google "Undertaker"si vedeti si voi...
4.Cine e Big Show?(mai sunt matori desi nu jigniti!):E o namila, dar pe cat de mare, pe atat de sensibil:3
5.Cine e Kane?(amatori...)E fratele de sange al lui Undertaker, in trecut facand echipa cu el "Fratii distrugeri", cauta pe google "Kane" sau wikipedia pentru mai multe informati, si faceti asta si cu Big Show daca habar nu aveti cine e alawinking
P.S.nu vreau injuraturi, si pareri/rasounsuri

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Eu sincer nu cred ca Triple H va accepta confruntarea sa...Cred ca o sa apara Shawn Michaels si o sa ceara o ultima revansa de la el...

| condemnedAntagonist a răspuns:

Hei nu e ciudat sa te uiti la wresstling si eu sunt fata, si ma uit, cred ca hhh va accepta provocarea ca sa nu para las dar cu siguranta va pierde in fata lui UndertakerXD

| wendy434 explică (pentru condemnedAntagonist):

Partea cu acceptatul sa adeverit...si cea cu pierdutul in fata lui la fel..adica pe bune cine-l bate pe Fenomen?-.-