| ena14 a întrebat:

Deci la sims free play cum sa completez love is the air? Ca dacă nu i-l completez cred ca nu pot trece de best friends si sa pun be romantic.Dau funda mareeee!

3 răspunsuri:
| IbramSinem a răspuns:

Căuta pe YouTube cum să faci love îs the air? Pe the Sims Freeplay și te va ajuta succes.

| Evica14 a răspuns:

Am pus si eu intrebarea asta dar nimeni nu mi-a raspuns si mi-am dat seama singura sa trecem la subiect:in primul rand uitete acolo unde scrie tasks vezi aia cu cooking si termino apoi mai este una :money grows in trees apoi la tasks apare misiune love is in the air si iti arata pas cu pas ce trebuie sa faci PS:pentru misiunea love is in the air ai doar doua zile sa o termini.

| Linca_Raul_1990 a răspuns (pentru Evica14):

Si eu am intrat la tasks dar nu ma lasa sa fac misiunile. pur si simplu apas pe el si nu ma lasa