| andreeaiacovita3 a întrebat:

Deci, la tastatura mea, cand faceam ALT + Shift scriam cu ' î ă â ţ ş ' si de cateva zile tot asa scriu. Nu mai am 3 semne. Si e enervant pentru ca tastatura nu se mai face inapoi. Am scos'o si din spate de la unitate, dar nu isi revine. Ma puteti ajuta? Fundita! :3

Răspuns Câştigător
| MytzaMytz a răspuns:

Deci e pe bara de jos (taskbar) e in coltul din dreapta un patratel unde scrie RO sau EN daca scrie RO schimba in EN, funda?

| andreeaiacovita3 explică (pentru MytzaMytz):

Iti multumesc mult de tot! Mi=a revenit tastatura, sunt foarte fericita. Multumesc!

| MytzaMytz a răspuns (pentru andreeaiacovita3):

Nu ai pentru ce, placerea este de partea mea.