| DryCooker a întrebat:

Deci vreau sa imi cumpar si eu GTA 5 si inca un joc dar nu stiu care... Vreau sa ma incadrez intr-un buget de 300 RON si pentru ca GTA este 220 RON vreau sa va intreb:Ce joc imi recomandati la pretul de 80 Ron?(Jocurile sa fie pentru XBOB 360)

Răspuns Câştigător
| AlexPredi1669 a răspuns:

Call of duty world at war, hitman absolution, god of war ascension. Mai strange si tu 10-20 lei ca nu stiu cat costa acum, dar stiu ca sunt sub 100 lei.

2 răspunsuri:
| GeorgeMojoiu a răspuns:

Counter Strike Globall offensive, dota 2, lol...

| DryCooker explică:

Multumesc tuturor celor care auraspuns happy Pana la urma am comandat Gta5 cu Tomb Raider GOTY, oricum o sa dau o funda cuivahappy