| patrick98 a întrebat:

Dupa ce am sters niste jocuri am observat ca nu mi-a dat toata memoria inapoi si cand sa caut ceva jocuri care poate au ramas nu am gasit nimic si m-am uitat in multe foldere. Imi poate spune cineva unde au ramas ascunse sau cum le gasesc?

va rog ajutati-ma. Funda.

3 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Daca ai dat cu click drepta delete la folder e si normal sa iti faca asa daca nu dai defragmentare

| Darko18 a răspuns:

Salut, le-ai dezintalat? sau le-ai sters din cos?

| Danutdanut100 a răspuns:

Pai incerca sa le stergi din control panel si da pe add or remove programer ca daca` ai dat click dreapta si ai dat delet nu ti so sters de tot funda?