| Scarlett011243 a întrebat:

Am nevoie de un mare ajutor!
Fratiorul meu "mi-a sters" 2 foldere, dar de fapt nu sunt sterse sunt "ascunse; adica am incercat sa le pun la loc dar spune ca exista foldere cu aceleasi nume. deci inseamna ca sunt inca pe deskop dar sunt ascunse.
Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Imkrtr_Thctem_1902 a răspuns:

In cazul in care nu sunt sterse, ci sunt ascunse, atunci intra in orice folder>tools (este sus)>folder options>view, aici bifeaza "show hidden files and folders"

| Scarlett011243 explică (pentru Imkrtr_Thctem_1902):

Unde sa intru?

| Imkrtr_Thctem_1902 a răspuns (pentru Scarlett011243):

In orice folder pe care-l ai sau intra direct in "My computer" si fa ce ti-am scris dupa

| Scarlett011243 explică (pentru Imkrtr_Thctem_1902):

Nu am folder options nici la my computer.

| AlexTDF91 a răspuns:

Intra in Control Panel->Folder Options->View->Hidden files and folders si dai Show hidden folders. poate o sa-l gasesti.

| Scarlett011243 explică (pentru AlexTDF91):

Am intrat in control panel dar nu am niciun folder options.