| bogdi504 a întrebat:

Scz pentru categorie...nu stiam ce sa pun? Am si eu o intrebare.De la un timp mi se ocupa memoria din PC si anume din Local D.Nu cred ca am vreun virus.Scanez destul de des PC-ul si am eset nod 32 4 si nu am gasit nimic.Cred ca sunt file "ascunse" si nu stiu cum se le vad.Am windows 7 professional si nu gasesc nicaieri (cel putin la D dar la celelalte foldere pot ) o optiune cv in genu "Show hidden filles".Ma poate ajuta cineva sa rezov problema? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Instaleaza CCleaner, programel care sterge fisierele temp, cookies, history net, recent doc, etc.
http://www.piriform.com/ccleaner
alege varianta free.

1 răspuns:
| bogdi504 explică:

Am mai folosit si alte programe cum ar fi tuneup uttilites...Dar degeaba.Problema e ca eu nu am in plus 1gb sau 2 ocupati...ci 130!