| Nimeni91 a întrebat:

Buna TPU!
Dupa parerea voastra, care retea de internet este cea mai buna, care are semnal la internet bun si viteza, de asemenea destul de ok? Eu, momentan, sunt la Telekom, dar poate o sa trec pe Digi. Voi ce parere aveti? Care vi se pare ca functioneza ok?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"| Nimeni91: care retea de internet este cea mai buna"

îi zice provider și de la o poștă, digi e cel mai tare

| Nimeni91 explică (pentru sierra1):

Multumesc!
Pana acum nu am avut abonament dee internet a Digi, si toata lume spunea ca semnalul la internet este destul de slab, dar depinde si de zona.

| sierra1 a răspuns (pentru Nimeni91):

"lume spunea ca semnalul la internet este destul de slab"

lumea papă caca - semnalul e prin fibră optică!

| Nimeni91 explică (pentru sierra1):

Multumesc!
Am o gramada de colegi de casa si de profesori care se plangeau ca la orele online nu aveau semnal la internetul de la Digi.
Multumesc, iarr!

| sierra1 a răspuns (pentru Nimeni91):

" o gramada de colegi de casa si de profesori care se plangeau ca..."

ar chiuli și ei, nu?

baftă

| Nimeni91 explică (pentru sierra1):

Asa e.
Multumesc!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu treci, că pe urmă o să vrei să treci înapoi.

| marinaru777 a răspuns:

La telefonie Orange, la pc sau laptop baga digi au internet bun la pret mic.