| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Ce parere aveti despre reteaua mobila Telekom, Vodafone si DIGI? Care este cea mai buna ca semnal de vorbit, semnal la internet?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Toate-s la fel dacă ai semnal bun. Excepție: locații 5g

| Brizbriz a răspuns:

Cel mai bun raport cantitate(minute, internet, etc.)/pret - gigi
ce mai buna calitate - Vodafone
ex cosmote (cel de ultimul rahat) ex. romtelecom (cel comuist) aceeasi Marie cu alta palarie si imbunatatiri minore pe ici si pe colo - Telekom

| oglindasultanului a răspuns:

Depinde si de perioada in care faci contractul, ce oferte are, ca sunt schimbatoare.

| literallythesamebruh a răspuns:

Depinde de regiunea ta. De exemplu, la mine, Telekom este cea mai ok pentru apeluri și Digi pentru internet. În prezent folosesc Digi și Vodafone.

| daniela1107 a răspuns:

Eu folosesc Vodafone, la Telekom eu cel puțin nu aveam semnal la țară(studiez la oraș) iar cei de la Digi nu îți oferă atât de mult net pe cât ai nevoie, însă dacă tu nu consumi mai mult de numărul de GB impus de ei este perfect, însă ai mai mult internet la Vodafone. Însă dacă locuiești la oraș este perfect Telekom