| Andreishmek a întrebat:

Buna TPU dupa ultimele mentenante si adaugarea noului client metin2 ro (ala cu ninja) nu-mi mai functioneaza deloc sa deschid 2 cliente imi da restart la PC si daca dau restart la client se intammpla la fel cine ma poate ajuta contac Andrei_shmek@yahoo.com dau funda + vot lasati id de mess

1 răspuns:
| MrSnuggles a răspuns:

Daca ai facut update sau intertineri la server inseamna ca au reusit sa exxluda capacitatea de a faca DualBox (ceea ce faceai tu) din cauza ca nu ai voie, pur si simplu laughing Este un mod de a trisa cu DualBox, din cauza ca faci transfer de iteme instant si asa mai departe, sau oate fi o problema Hardware, poate ti s-a cam stricat coolerul de pe procesor/placa video si cand rulezi jocul de doua ori, placa video/procesoru nu mai face fata caldurii si restrteaza sistemul (sa verifici daca e blocat cooler etc. scoate Cpu-Z sau ceva program de arata temperaturile si daca urca peste procesor 57 grade, placa video aprox 40 daca sare cu mult de aceste valori coolerul e problema )winking