| Andreishmek a întrebat:

Buna TPU dupa ultimele mentenante si adaugarea noului client metin2 ro (ala cu ninja) nu-mi mai functioneaza deloc sa deschid 2 cliente imi da restart la PC si daca dau restart la client se intammpla la fel cine ma poate ajuta contac Andrei_shmek@yahoo.com dau funda + vot lasati id de mess.

1 răspuns:
| BarBateLuL a răspuns:

Ai observat ca s-au facut niste modificari si nu s-au terminat. Este si un bug foarte mare. Nu apare numele la carti cateodata. Intra decat pe unul. asa mi se intampla si mie si la niste prieteni si m-am informat si este din cauza asta. am vorbit pe forum cu cei care se ocupa si vor rezolva. Funda si vot big grin